Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 16:25
Victor Vran trafi na Nintendo Switch. Zwiastun pokazuje przygotowaną zawartość
917V

Victor Vran trafi na Nintendo Switch. Zwiastun pokazuje przygotowaną zawartość

Nintendo Switch już wkrótce otrzyma kolejną ciekawą produkcję. Haemimont Games zdecydowało się przenieść Victor Vran na platformę Japończyków i specjalna wersja zatytułowana Overkill Edition została zaprezentowana na zwiastunie.

Haemimont Games zdecydowało się wrzucić Victor Vran na kolejną platformę. Tytuł początkowo trafił na komputery osobiste, ale później został przeniesiony na PlayStation 4 i Xboksa One.

Nintendo Gold Points wymienimy na złotówki i wydamy je w eShopie na gry dla Nintendo Switch

Victor Vran: Overkill Edition to specjalna wersja znanej produkcji. Gracze w tym wypadku mogą liczyć na podstawkę oraz dwa rozszerzenia – Fractured Worlds oraz Motörhead Through the Ages. Co ciekawe, takie wydanie nie zostało stworzone wyłącznie dla Nintendo Switchu, a już wcześniej wypakowane pudełko wskoczyło również na PlayStation 4 i Xboksa One.

Gra w zależności od wersji zgarnęła oceny na poziomie 75-79%, a w swoim czasie dziennikarze zachwalali różnorodne bronie, system walki, ciekawy świat, czy też przygotowane wyzwania.

Twórcy zdecydowali się w pełni wykorzystać możliwości urządzenia i z tego powodu bez najmniejszego problemu na małym ekranie konsoli swoimi umiejętnościami w zabijaniu potworów wykaże się nawet dwóch graczy.

Poniższy zwiastun pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki – sympatycy „diablopodobnych” produkcji powinni szykować gotówkę. Premiera? Aktualnie bez konkretów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: