Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 16:02
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na nowych fragmentach. Piękna oprawa i dynamiczne walki
400V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na nowych fragmentach. Piękna oprawa i dynamiczne walki

Jesteście gotowi na kolejną przepiękną opowieść kreowaną przez Level-5? Japończycy pozwalają spojrzeć na nowe fragmenty ze swojej najnowszej produkcji i przygotowane urywki powinny zaintrygować wiernych fanów japońskiej szkoły RPG-ów.

Od dawna czekamy na nową odsłonę Ni no Kuni, ale nasze męki zostaną zakończone już w przyszłym miesiącu. Odsłona zatytułowana Revenant Kingdom trafi na PlayStation 4 i komputery osobiste dokładnie 23 marca.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na szczegółowym zwiastunie. Level-5 prezentuje systemy rozgrywki

Level-5 i Bandai Namco rozpoczęły ostrą kampanię marketingową, która ma zachęcić do tego jRPG-a wielu graczy. Wybrani dziennikarze otrzymali możliwość zapoznania się z zupełnie nowym wycinkiem produkcji i przedstawione filmy pozwalają spojrzeć na nowe sceny.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom wygląda fantastycznie i w zasadzie pod każdym względem możemy oczekiwać pięknej oprawy, bo autorzy nie tylko dopieścili postacie, najróżniejsze animacje, ale wrzucą graczy do kolorowych lokacji, a podczas pojedynków zobaczymy na ekranie żywe barwy.

W zasadzie jedyną niewiadomą wciąż pozostaje historia – jeśli Level-5 zaoferuje opowieść, która będzie trzymać wysoki poziom od początku do końca, to już w przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje kolejna gra z serii "musisz w to zagrać"… A to dopiero początek 2018 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom pc playstation 4

Nie przegap