Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.02.2018 10:27
Fe. Ogromny świat zajmuje tylko 2 GB na HDD. Pierwsze 9 minut rozgrywki
2043V

Fe. Ogromny świat zajmuje tylko 2 GB na HDD. Pierwsze 9 minut rozgrywki

Kampania trwająca przynajmniej 7-8 godzin, wiele misji pobocznych i świat tak wielki, że można się w nim zgubić? Informacje o Fe brzmiały świetnie w kolejnych materiałach od deweloperów. Tym razem możemy podejrzeć jak ten tytuł wygląda obrany z marketingowych ramek.

Pierwsze redakcje już otrzymały kopie recenzenckie Fe, czyli najnowszej gry wydawanej w ramach inicjatywy EA Originals. Dzięki temu możemy przyjrzeć się poniżej gameplayowi, który zarejestrował serwis IGN. To pierwsze kilka minut rozgrywki z tej intrygującej pozycji, której premiera odbędzie się już 16 lutego.

Fe zaoferuje świat tak wielki, że można się w nim zgubić

Dzięki szybkiemu pojawieniu się zakładki z Fe na Xbox Store możemy sprawdzić, ile ten sandboksowy tytuł zajmie przestrzeni na dyskach twardych. Okazuje się, że to prawdziwe maleństwo... tytuł wymaga tylko 2,38 GB. Przypomnijmy, że gra wykorzysta możliwości Xbox One, generując natywną rozdzielczość 4K oraz PS4 Pro, zapewniając na konsoli Sony rozdzielczość natywną.

Z pewnością elementem, który decyduje o małych rozmiarach Fe jest brak dubbingu. Żadna z postaci w Fe nie będzie z nami prowadzić dyskusji. W grze napotkamy dziwaczne stwory, ale będziemy z nimi podejmować niewerbalnych prób komunikacji.

Tagi: ea Electronic Arts fe zoink!

Nie przegap