Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 18:58
The Red Solstice ponownie za darmo. Taktyczna strategia dla wszystkich zainteresowanych
677V

The Red Solstice ponownie za darmo. Taktyczna strategia dla wszystkich zainteresowanych

Jeśli nie udało się Wam załapać na ostatnią promocję i zgarnąć The Red Solstice, to możecie naprawić swój błąd. Gra Ironward jest ponownie dostępna za darmo, ale oferta trwa przez wyłącznie 48 godzin.

Taktyczna strategia w świecie science-fiction przygotowana przez studio Ironward jest właśnie dostępna za darmo na Steam. The Red Solstice trafiło na rynek w lipcu 2015 roku.

Humble Bundle's Best of 2017, czyli 8 gier za 33 zł

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak darmowych produkcji dostępnych dla graczy sympatyzujących z komputerami osobistymi. Na Steam ruszyła właśnie nowa oferta, dzięki której pobierzecie za darmo The Red Solstice.

Wystarczy wskoczyć na stronę, zalogować się i kliknąć „Zainstaluj”. Następnie gra wskoczy do Waszej cyfrowej biblioteki i po pobraniu bodajże dwóch GB rozpoczniecie rozgrywkę.

Tak prezentują się minimalne wymagania:

  • Procesor: Intel Core i5-2320 CPU @ 3.00 Ghz or Better
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 3800 / Nvidia GeForce 9600 GT lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Szczerze mówiąc nadal nie wiem, czy warto poświęcić na propozycję więcej niż dwie godziny, jednak studio zapowiada historię na 30 godzin oraz rozbudowany tryb sieciowy. Multiplayer pozwala na ośmioosobową kooperację, więc możecie zebrać znajomych i wspólnymi siłami zawalczyć z bestiami.

Źródło: Twitter.com

Tagi: pc promocja the red solstice za darmo