Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 19:30
Layers of Fear: Legacy zadebiutuje pod koniec lutego. Znamy cenę pakietu i oglądamy zwiastun
491V

Layers of Fear: Legacy zadebiutuje pod koniec lutego. Znamy cenę pakietu i oglądamy zwiastun

Bloober Team ujawniło ostateczne informacje dotyczące premiery Layers of Fear: Legacy. Pakiet trafi do graczy jeszcze w lutym, a zainteresowani mogą spojrzeć na zwiastun zapowiadający atrakcje.

Po kilku miesiącach prac rodzime  Bloober Team potwierdziło ostateczną datę premiery przerażającej opowieści, która zmierza na Nintendo Switcha. Już 21 lutego posiadacze najnowszej konsoli Nintendo otrzymają możliwość zapoznania się z Layers of Fear: Legacy.

Metroid Prime 4 opracowywane przez Bandai Namco? Ridge Racer 8 ma trafić wyłącznie na Nintendo Switch

Zestaw został wyceniony na 19,99 euro, więc zainteresowani muszą przygotować około 83 zł, a za tę kwotę otrzymają w zasadzie dwie opowieści, ponieważ Layers of Fear: Legacy zawiera podstawkę oraz dodatek.

Twórcy zadbali także o usprawnienie graficznego interfejsu, wykorzystają możliwości HD Rumble, pozwolą kontrolować sytuację na ekranie za pomocą ruchów dłoni, a nawet od czasu do czasu dotkniemy ekran dotykowy.

Warto pamiętać, że autorzy już wcześniej zapowiadali pełne dostosowanie Layers of Fear do warunków hybrydowego urządzenia Nintendo – studio „przeprojektowało i zremasterowało” wcześniej wydane edycje.

Gra będzie dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bloober Team data premiery layers of fear: legacy trailer zwiastun