Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.02.2018 12:55
Hyrule Warriors: Definitive Edition wypiękniało na Switch
705V

Hyrule Warriors: Definitive Edition wypiękniało na Switch

Hyrule Warriors: Definitive Edition trafi do Kraju Kwitnącej Wiśni na Nintendo Switch już w marcu 2018 r. Japoński wydawca pozwala nam przyjrzeć się grafice w tej odświeżonej wersji hitu z Wii U.

Na Switch trafi niedługo nie tylko pakiet: Bayonetta i Bayonetta 2. Już 22 marca w Japonii na rynku wyląduje Hyrule Warriors: Definitive Edition. Kilka tygodni później tytuł ma zasilić europejskie i amerykańskie półki sklepowe (cały czas czekamy na dokładną datę premiery gry na Zachodzie).

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wkrótce na Nintendo Switch i PC. Brytyjczycy potwierdzają doniesienia

Na wielkie zmiany i usprawnienia nie możemy niestety liczyć. Omega Force ogranicza się do nieznacznego podbicia jakości wizualnej swojego tytułu. Wygląda na to, że framerate jest zdecydowanie lepszy niż na Wii U. Gra w pierwotnej wersji nie potrafiła utrzymać 30 fps (najczęściej animacja oscylowała wokół wartości 26 fps, co udokumentowała redakcja DigitalFoundry).

W trailerze możemy zobaczyć bohaterów, w których można się wcielić w Hyrule Warriors: Definitive Edition. Jest to m.in. Link, Zelda, Impa, Lana, Linkle, Wizzro, Cia i Volga.

Tagi: bayonetta hyrule warriors Nintendo switch