Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.02.2018 12:20
The Surge 2 zapowiedziane! Deck13 tworzy nowa grę na konsole i PC
833V

The Surge 2 zapowiedziane! Deck13 tworzy nowa grę na konsole i PC

Jakość The Surge może pozostawiała trochę do życzenia, ale miłośnicy hardkorowych wyzwań rodem z Dark Souls i tak ruszyli gremialnie do sklepów na zakupy. To gwarantuje powstanie sequela!

Na oficjalnym profilu facebookowym The Surge pojawił się radosny komunikat: powstaje The Surge 2!

Produkcją gry zajmie się ponownie Deck13 a wydawcą zostało Focus Home Interactive. Tytuł ma posiadać większe poziomy i "ambitniejszy level design". W The Surge 2 nie zabraknie też brutalnych walk i rozszerzonego systemu celowania w poszczególne kończyny wrogów.


"Przy większych i ambitniejszym level designie, brutalniejszej walce i rozszerzonym mechanizmie celowania w kończyny, będziecie potrzebować nawet większego arsenału zdolności, by rozprawić się z nowymi wrogami i bossami! The Surge 2 trafi na konsole i PC w 2019 r".

W grudniu 2017 r. pierwsza część The Surge doczekała się rozszerzenia, które wprowadzało ciekawą scenerię, która mogła kojarzyć się z lokacjami z Fallout 4. Jak widać tytuł cieszył się na tyle dużym zainteresowaniem, że szybko podjęto decyzję o stworzeniu sequela. Pozostaje teraz czekać na więcej informacji i pierwszy gameplay z The Surge 2.

Źródło: https://www.facebook.com/TheSurgeGame/

Tagi: deck13 Focus Home Interactive the surge The Surge 2