Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 21:00
Śródziemie: Cień Wojny Ostrze Galadrieli na premierowym zwiastunie. Twórcy prezentują fabularne DLC
780V

Śródziemie: Cień Wojny Ostrze Galadrieli na premierowym zwiastunie. Twórcy prezentują fabularne DLC

Gracie jeszcze w Śródziemie: Cień Wojny? Najwyższy czas powrócić do gry Monolith Productions, bo od dzisiaj zainteresowani zapoznają się z fabularnym dodatkiem. Przygoda została zaprezentowana na zwiastunie.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutowało na rynku 27 września, jednak jeszcze przed premierą deweloperzy zapowiedzieli przygotowanie serii rozszerzeń, wśród których należy na pewno wyróżnić fabularne DLC.

Dying Light z fantastycznym wynikiem. Twórcy ogłaszają balangę z okazji 3 urodzin

Wspominam o tym nie bez powodu, bo od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z Ostrzem Galadrieli – jest to pierwszy dodatek rozszerzający fabułę Śródziemie: Cień Wojny. Główną bohaterką przygody została Eltariel, czyli wyjątkowa zabójczyni, którą na pewno dobrze kojarzą sympatycy Taliona.

Deweloperzy obiecali rozwinięcie historii całego uniwersum, a jednocześnie dopowiedzenie kilku wątków z Cienia Wojny, jednak dla wielu i tak najciekawszym elementem DLC będzie wcielenie się w nową postać.

Pod względem rozgrywki nie możemy liczyć na wielką rewolucję, bo ponownie zajmiemy się wykonywaniem najróżniejszych zadań, jednak Eltariel korzysta z dwóch elfickich ostrzy, więc gracze mogą liczyć na dynamiczną walkę przepełnioną efektownymi animacjami.

Jeśli zdecydujecie się nabyć Ostrze Galadrieli, to otrzymacie możliwość ukończenia całego Śródziemie: Cień Wojny w skórze Eltariel.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: