Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 16:29
Puyo Puyo Tetris na PC! Znamy datę premiery, cenę i oglądamy zwiastun
655V

Puyo Puyo Tetris na PC! Znamy datę premiery, cenę i oglądamy zwiastun

SEGA coraz chętniej wrzuca swoje hity na komputery osobiste. Firma właśnie zapowiedziała Puyo Puyo Tetris w wersji na PC, a z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun i poznaliśmy datę premiery.

SEGA już wczoraj zapowiadała nową wersję Puyo Puyo Tetris. Na Steam pojawiły się tajemnicze posty sugerujące kolejne wydanie i na szczęście akurat tym razem nie musieliśmy długo czekać z ujawnieniem edycji.

Puyo Puyo Tetris - recenzja gry

27 lutego Puyo Puyo Tetris zadebiutuje na komputerach osobistych, a dokładnie na platformie Valve. Gracze decydując się na zamówienie przedpremierowe mogą liczyć na 10% rabat, specjalną tapetę oraz ekskluzywne awatary. Tytuł jest kolejną grą przerzuconą przez Segę na PC – wcześniej na Steam pojawiła się Bayonetta oraz Vanquish.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy od dawna ostrzyli sobie ząbki na tę logiczno-zręcznościową przyjemność. Odnoszę mimo wszystko wrażenie, że Nintendo Switch to nadal najlepsza opcja do gry w Puyo Puyo Tetris.

Pozycja będzie dostępna na Steam i można ją nabyć za 77,39 zł – wspomniany 10% rabat z 85,99 zł. Autorzy w tym wypadku zaoferują „ekskluzywne, oryginalne głosy”, czyli w tej sytuacji skorzystamy z angielskich napisów, ale posłuchamy japońskich słów.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Puyo Puyo Tetris Sega sonic team