Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 07.02.2018 14:00
Innowacje, które zmieniły gry w najnowszym PSX Extreme!
400V

Innowacje, które zmieniły gry w najnowszym PSX Extreme!

Kiedy na horyzoncie pojawia się nowa konsola lub inny sprzęt grający, oczekujemy nowych doświadczeń. A te nie byłyby możliwe, gdyby nie postęp. Gdyby nie świeże, czasem zaskakujące pomysły prowadzące do rewolucji. W 246. numerze PSX Extreme piszemy właśnie o takich innowacjach.

Jak wiadomo, najbardziej rzucającym się w oczy czynnikiem napędzającym rozwój konsol jest stale rosnąca moc obliczeniowa. Ale nie tylko ona jest w stanie rozruszać rynek lub zrewolucjonizować to, w jaki sposób gramy.

Kup prenumeratę PSX Extreme!

Dowiedli tego już wiele razy geniusze z Nintendo, ale nie tylko oni. W tak mocno opartej na rozwoju technologicznym dziedzinie, dobry pomysł jest na wagę złota. W najnowszym numerze naszego magazynu możecie dowiedzieć się, jak najróżniejsze innowacje na przestrzeni dekad zamieniały stopniowo nasze domowe sprzęty do grania w złoty interes i przyczyniły się do narodzin potężnej branży rozrywkowej.

Na 5 stronach naszego drugiego Tematu Numeru przeczytacie m.in. o tym, jak analog wyparł cyfrę, płyty CD zburzyły mur na drodze do postępu w grafice i skali gier oraz co zabiło... klasyczne Tips&Tricks.

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w 246. numerze PSX Extreme!

 

Tagi: