Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2018 18:03
Film Sleeping Dogs powstaje. Aktor chwali się ciekawymi porównaniami
765V

Film Sleeping Dogs powstaje. Aktor chwali się ciekawymi porównaniami

W roku ubiegłym pojawiły się pierwsze informacje dotyczące filmu w świecie Sleeping Dogs. Po wielu miesiącach oczekiwania możemy potwierdzić, że prace ruszyły, a dodatkowo wierni fani Hongkongu spojrzą na kilka ujęć.

Square Enix wrzuciło w 2012 roku na rynek Sleeping Dogs, które okazało się cichym hitem. Gra zebrała sporo pochwał w recenzjach, jednak nie zaliczyła fenomenalnej sprzedaży. Mimo to marka żyje.

Sleeping Dogs w kinach. W roli głównej Donnie Yen

Donnie Yen wystąpił w ostatnim czasie w "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" oraz "xXx: Reaktywacja", i aktor na pewno nie może narzekać na nudę. Mężczyzna pochwalił się na Instagramie kilkoma zdjęciami z prac nad filmem „Sleeping Dogs”.

„Czasami wielkie rzeczy zabierają trochę czasu. Sleeping Dogs powstaje, jesteś na to gotowy?”

Aktor postanowił nawet porównać niektóre sceny z gry z filmem i całość wygląda naprawdę obiecująco. Na pierwszy zwiastun jeszcze sobie pewnie zaczekamy, ale jak widać prace trwają, więc możemy mieć nadzieję, że jeszcze w tym roku zerkniemy na stosowny trailer.  

Chciałbym móc napisać „stosowny film zostanie rozszerzony przez grę Sleeping Dogs 2”, ale jak wiadomo spin-off zatytułowany „Triad Wars” nie powstanie. Twórcy pracowali nad sieciową produkcją na PC, ale skromne zainteresowanie sprawiło, że gra została anulowana.

Sleeping Dogs film

Źródło: https://www.dualshockers.com/sleeping-dogs-movie-donnie-yen-update/

Tagi: ekranizacja film sleeping dogs