Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 19:46
W Surviving Mars zagramy w przyszłym miesiącu. Zobaczcie gameplay z wersji na Xbox One X
746V

W Surviving Mars zagramy w przyszłym miesiącu. Zobaczcie gameplay z wersji na Xbox One X

Haemimont Games jest gotowe do zaoferowania graczom swojej kolejnej produkcji. Twórcy ostatnich odsłon serii Tropico podali datę premiery Surviving Mars i jednocześnie możemy spojrzeć na datę premiery.

Bułgarzy z Haemimont Games w ubiegłym roku zapowiedzieli zupełnie nową markę. Twórcy w ostatnich latach przygotowali trzy odsłony serii Tropico, Victor Vran oraz Omerta – City of Gangsters. Ich najnowszy tytuł zabierze gracza na Marsa.

Yakuza 6: The Song of Life nie zadebiutuje w terminie. SEGA prezentuje nową datę premiery

W Surviving Mars gracze trafią na Czerwoną Planetę i ich zadaniem będzie osiedlenie tego niedostępnego i nieprzyjemnego miejsca. Nie będzie to łatwa sprawa, ponieważ badacz zmierzy się na tym terenie z wieloma przykrymi niespodziankami.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Surviving Mars trafi do graczy już 15 marca. Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ sympatycy gatunku nie często mają okazję zbudować miasta, czy też nowe kolonizacje na konsolach, a twórcy zdecydowali się na jednoczesną premierę na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Na deser zerknijcie na zwiastun oraz gameplay. Ten drugi prezentuje wersję na „najpotężniejszą konsolę w historii”, a dokładnie ujawnia rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Nie możemy w tym wypadku liczyć na wybitne efekty, ale dobrze, że autorzy postanowili wykorzystać moc urządzenia.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery gameplay Haemimont Games Paradox Interactive Surviving Mars