Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.02.2018 11:58
Valkyria Chronicles 4. Nowy zwiastun prezentuje wojenną przygodę
541V

Valkyria Chronicles 4. Nowy zwiastun prezentuje wojenną przygodę

Valkyria Chronicles 4 zapowiada się wyśmienicie. Po pewnym niepowodzeniu związanym z niepotrzebnymi eksperymentami w Valkyria Revolution Sega wraca do korzeni tej marki.

Wygląda na to, że Valkyria Chronicles 4 to właśnie to, na co długo czekali fani najlepszej, pierwszej odsłony tej marki. Sega w ostatnich miesiącach publikowała praktycznie same radujące serca fanów taktycznych RPG-ów informacje. Okazało się, że system walki z pierwszej części wraca w Valkyria Chronicles 4 z drobnymi zmianami.

Śliczna edycja limitowana PS4

Nowością w Valkyria Chronicles 4 ma być przede wszystkim zupełnie nowy typ jednostki. Chodzi tutaj o plutony wyposażone w moździerze, dzięki którym będziemy ostrzeliwać wrogów znajdujących się nawet poza zasięgiem wzroku danego oddziału i skrywających się za barykadami.

Sega szykuje też niezłą gratkę fabularną dla fanów pierwszej odsłony Valkyria Chronicles. Firma podała, że w Valkyria Chronicles 4 dostępne będzie rozszerzenie, które wprowadzi do akcji w krótkim Welkina, Alicię i resztę ferajny.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun Valkyria Chronicles 4, opublikowany dzisiaj przez Segę. Warto też rzucić na okiem na piękną limitowaną edycję PS4, którą będzie można kupić w Japonii.

Tagi: