Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 17:29
Darkest Dungeon trafi w lutym na Xbox One
780V

Darkest Dungeon trafi w lutym na Xbox One. Wymagająca opowieść na sprzęcie Microsoftu

Red Hook Studios zdecydowało się wrzucić swoją wymagającą produkcję również na konsolę Microsoftu. W tytuł zagramy w jeszcze w tym miesiącu, a twórcy potwierdzili konkretną datę.

Darkest Dungeon pierwotnie trafiło na komputery osobiste, a następnie zostało przeniesione na PlayStation 4 oraz PlayStation Vitę, by po kolejnych miesiącach trafić na urządzenia mobilne, a w ubiegłym miesiącu odbyła się premiera na Nintendo Switchu. Po długim czasie oczekiwania z grą zapoznają się również posiadacze Xboksów One.

Darkest Dungeon: Ancestral Edition. Wydanie pudełkowe w europejskich sklepach

Red Hook Studios potwierdziło, że już 28 lutego odbędzie się światowa premiera Darkest Dungeon na Xboksie One. Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ tytuł wciąż zbiera pochwały od graczy z całego świata, więc jestem przekonany, że również na sprzęcie Microsoftu znajdzie się wielu chętnych, którzy zapoznają się z tą wymagającą przyjemnością.

Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących ceny, jednak ostatnia edycja dostępna na urządzenia Nintendo została wyceniona na 91 zł, więc podobną kwotę powinni przygotować posiadacze Xboksów One.

Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że wersja na Nintendo Switcha nie posiada wbudowanych rozszerzeń – należy je dokupić osobno – więc podobnej praktyki spodziewałbym się w przypadku edycji na amerykański sprzęt.

Tagi: Darkest Dungeon red hook studios xbox one