Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 16:37
Raging Justice to klasyczny beat ‘em up od byłych twórców z Rare. Grą opiekuje się Team17
638V

Raging Justice to klasyczny beat ‘em up od byłych twórców z Rare. Grą opiekuje się Team17

Team17 pochwaliło się nową marką w swoim katalogu wydawniczym. Twórcy Wormsów zajmą się wydaniem Raging Justice, czyli produkcji od MakinGames. W zespole znajdują się byli deweloperzy z brytyjskiego Rare.

Raging Justice to klasyczny beat ‘em up od studia MakinGames – w zespole znajdują się deweloperzy, którzy wcześniej pracowali dla Rare nad wieloma uznanymi markami. Nad produkcją jako wydawca czuwa Team17.

PixARK to połączenie ARK: Survival Evolved z Minecraftem

W Raging Justice gracze trafią do skorumpowanego i zniszczonego miasta. Na każdym kroku przestępcy starają się uprzykrzyć życie porządnym mieszkańcom i to właśnie gracz musi stanąć w obronie okolicy i zająć się okolicznymi gangsterami.

Twórcy postawili na „nostalgiczną oprawę”, która ma przypomnieć graczom najlepsze czasy klasycznych beat ‘em upów z lat 90., a w dodatku podczas przemierzania kolejnych ekranów skorzystamy z najróżniejszej broni, czy też wskoczymy do pojazdów.

Fani kooperacji otrzymają możliwość przemierzania ulic z kumplami (lokalna oraz sieciowa kooperacja), a premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Twórcy wrzucą produkcję jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: MakinGames Raging Justice team17 zapowiedź