Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 14:52
Figurka Kratosa za 5499 zł! Kup własnego Boga Wojny
3159V

Figurka Kratosa za 5499 zł! Kup własnego Boga Wojny

Jesteś największym fanem serii God of War? To szykuj gotówkę. W Polsce można nabyć 190-centrymetrową figurkę Boga Wojny, która na pewno upiększy Twój pokój gracza… Małym problemem będzie cena.

20 kwietnia na rynku zadebiutuje pierwsza przygoda z nowego rozdziału serii God of War. Santa Monica Studio wrzuci Kratosa w nowy świat, więc będzie to na pewno dobry moment na upiększenie swojego pokoju za pomocą figurki bohatera.

Data premiery i zwiastun fabularny God of War

Nie jesteście zainteresowani marnym gadżetem za 500 zł? To szykujcie się na większy wydatek. W Muve.pl można zamówić kolosa-Kratosa mierzącego dokładnie 190 centymetrów. Taki kolos waży 20 kg, a zainteresowani klienci muszą przygotować się na składanie Boga Wojny.

Powiedzmy sobie szczerze – nie jest to propozycja dla każdego, ale najwięksi (i pewnie najbogatsi…) fani mogą upiększyć jeden ze swoich pokojów…

„Imponujacą figura w rozmiarze 1/1 z nadchodzącego hitu God of War! Już dziś możesz posiadać Kratosach w pełnych rozmiarach.”

Mam jednak wrażenie, że w tym wypadku cena (5499 zł przecenione z 5999 zł!) nie jest największym problemem… Klient będzie musiał odbyć walkę z partnerką/żoną, której taki kolos może nie pasować do minimalistycznego wystroju domu.

Warto zwrócić uwagę, że figurka prezentuje „nowego Kratosa”.

God of War figurka

Źródło: Marcin Kosman

Tagi: figurka god of war playstation 4 Santa Monica Studio sony