Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2018 18:03
Pixel Classic w Polsce. Pakiet 300 gier w wersji przenośnej
2395V

Pixel Classic w Polsce. Pakiet 300 gier w wersji przenośnej

W ostatnich miesiącach coraz częściej pojawiają się retro konsole, które mają zaproponować graczom powrót do lat dzieciństwa. Firma MyArcade zdecydowała się wrzucić do małego urządzenia 300 gier i taka propozycja jest już dostępna na naszym rynku.

Pixel Classic to spora ciekawostka. Urządzenie posiada wbudowane 300 klasycznych produkcji, wśród których znalazły się takie tytuły jak Bad Dudes, Cavman Ninja, BurgerTime, Karate Champ, Heavy Barrel, BreakThru, Side Pocket i B-Wings.

Power Plate i Tetra Power Nintendo Switch, QuickShot Xbox One - recenzja sprzętów

8-bitowa grafika, charakterystyczne dźwięk i mała obudowa? MyArcade zdecydowało się wrzucić w konsolę przenośną spory pakiet gier, które w głównej mierze powinny trafić w gust największych maniaków klimatów retro.

Sprzęt jest napędzany 4 bateriami AAA, jednak posiada również możliwość skorzystania z kabla Micro-USB (można urządzenie podłączyć przykładowo do ładowarki telefonicznej), a dodatkowo producent nie zapomniał o wejściu 3,5 minijack.

Pixel Classic jest już dostępny w Polsce – można go nabyć za 169 zł – jednak czy jest to dobra cena za taką propozycję? Miałem okazję odrobinę pobawić się sprzętem, który choć jest przemyślaną konstrukcją, to bez wątpienia jest to propozycja wyłącznie dla wiernych fanów 8-bitów. Gracze marzący o „powrocie do dzieciństwa” znajdą tutaj sporo klasyków... 

Pixel Classic Rerto

Tagi: