Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2018 21:00
Wolfenstein II: The Diaries of Agent Silent Death debiutuje, więc oglądamy zwiastun premierowy
1256V

Wolfenstein II: The Diaries of Agent Silent Death debiutuje, więc oglądamy zwiastun premierowy

Bez kampanii marketingowej, fragmentów rozgrywki i wielkich słów. Właśnie debiutuje drugi dodatek do Wolfenstein II: The New Colossus, więc z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun premierowy. Do akcji wkroczyła Jessica Valiant.

Pierwszy DLC do Wolfenstein II: The New Colossus nie porwało tłumów, więc możemy spodziewać się, że także tym razem przygotowana historia nie wyrwie z naszego życia kilkunastu godzin, a będzie raczej małą opowiastką.

Wolfenstein II: The New Colossus. Przygody Rewolwerowca Joego - recenzja dodatku

Wolfenstein II: The Diaries of Agent Silent Death opowiada historię Jessici Valiant, która zdecydowała się zinfiltrować bazę nazistów w Kalifornii. Była agentka OSS zamierza dowiedzieć się całej prawdy o operacji w San Andreas.

Jeśli mieliście okazję zapoznać się z „Epizodem 0”, który wprowadza do trzech dodatków, to pewnie dobrze pamiętacie, że Jessica korzysta z umiejętności wchodzenia w małe zakamarki. Bohaterka w swojej solowej historii zmierzy się z toną nazistów. Wkrótce powinny zostać przedstawione pierwsze opinie dotyczące DLC, jednak brak konkretnej kampanii marketingowej sprawia, że nie możemy spodziewać się wielkiego hitu.   

Wolfenstein II: The Amazing Deeds of Captain Wilkins, czyli ostatnie DLC do produkcji MachineGames zadebiutuje w marcu. Gracze w tym wypadku poznają historię Geralda Wilkinsa, który trafi do kontrolowanej przez nazistów Alaski.

[Aktualizacja #1]

Został dodany zwiastun z polskimi napisami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: