Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.01.2018 11:24
Assassin's Creed: Origins. Nadciąga tryb New Game+
865V

Assassin's Creed: Origins. Nadciąga tryb New Game+

Trzeba powiedzieć, że Ubisoft stanął na wysokości zadania, bo firmie udało się nie tylko tchnąć nowe życie w markę Assassin's Creed, ale również znakomicie wspierać najnowszą odsłonę tej serii. Deweloperzy już przymierzają się do kolejnych aktualizacji.

Jeśli zaliczyliście już całą kampanię w Assassin's Creed: Origins i wydany tydzień temu dodatek The Hidden Ones i ciągle wam mało nowego Asasyna, to Ubisoft ma dla was dobre wieści. Francuska firma ogłosiła, że do Assassin's Creed: Origins zostanie niedługo wprowadzony tryb New Game+. Więcej informacji na jego temat ma zostać przedstawionych wkrótce.

Microsoft chce podobno przejąć Electronic Arts, Valve lub PUBG Corp. Firma ma plan

Gracze nie mogą narzekać na niedobór zawartości w Assassin's Creed: Origins, biorąc pod uwagę nowości wydane od czasu premiery i duże rozszerzenie The Hidden One. A to nie koniec atrakcji. Ubisoft przestawił "rozkład jazdy", w którym nie zabraknie rozszerzenia The Curse of Pharaohs, które trafi do cyfrowej dystrybucji w marcu. W trakcie nowej przygody spotkamy postacie historyczne (m.in. znanych faraonów) i mitologiczne bestie. Ogranicznik poziomów zostanie podniesiony do 55 (z poziomu 45, który występuje w DLC The Hidden Ones). DLC ma zostać wydane 6 marca (cena to 20 dolarów).

Ubisoft wyda też tzw. tryb Discovery Tour, który działa coś w rodzaju edukacyjnego muzeum dla osób, które chcą pogłębić wiedzę o Starożytnym Egipcie. Wszyscy posiadacze Assassin's Creed: Origins otrzymają ten tryb za darmo 20 lutego. Co najciekawsze - Discovery Mode będzie można kupić na PC również w wersji standalone (bez konieczności posiadania Assassin's Creed: Origins). W takim przypadku zapłacimy 20 dolarów. Taka oferta może zainteresować osoby, które nie lubią grać, za to pasjonują się starożytnymi cywilizacjami.

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed: Origins Ubisoft

Nie przegap