Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2018 15:31
Monster Hunter World z problemami na Xbox One. Capcom szuka rozwiązania
1399V

Monster Hunter World z problemami na Xbox One. Capcom szuka rozwiązania

Łowcy z całego świata nie zawiedli i Monster Hunter World zaliczył bardzo udany start. Niestety, twórcy napotkali na problem, przez który gracze na Xboksach One nie mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością produkcji.

Monster Hunter World to nowy początek dla uznanej serii Capcomu. Japończycy zdecydowali się otworzyć na nowych graczy, którzy nie zawiedli, bo według pierwszych informacji – studio informuje o sprzedaży pięciu milionów egzemplarzy w trzy od premiery.

Monster Hunter World. Poradnik dla początkujących łowców

Capcom zdaje sobie jednak sprawę, że nie wszyscy posiadacze Monster Hunter World mogą korzystać z dóbr przygotowanych przez japońskich deweloperów. W wersji na Xboksa One pojawił się problem z serwerami, przez który łowcy muszą działać w pojedynkę.

Twórcy podali na Twitterze, że zdają sobie sprawę z niedogodności, przez które główne elementy multiplayera nie działają (m.in. tworzenie sesji, filtrowanie, odpowiadanie na sygnał), jednak autorzy walczą z błędem i chcą go jak najszybciej wyeliminować.

„Nasz zespół deweloperów pracuje obecnie nad rozwiązaniem problemu i gdy tylko będzie taka możliwość, stosowna aktualizacja trafi na serwery.”

Twórcy jednocześnie podkreślają, że nadal gracze mogą zapraszać znajomych do wspólnej rozgrywki – nie jest to pewnie idealne rozwiązanie, jednak pamiętajcie, że istnieją grupy zrzeszające łowców, którzy chętnie wyruszą na wspólne łowy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Capcom Monster Hunter World problem xbox one