Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2018 16:30
Far Cry 5 na długiej rozgrywce. Ubisoft prezentuje Montanę
1685V

Far Cry 5 na długiej rozgrywce. Ubisoft prezentuje Montanę

Francuzi odliczają dni do premiery Far Cry 5, więc jednocześnie zapraszają fanów na wielką prezentację. Twórcy podczas audycji live-stream zaprezentowali spory fragment gry, która już wkrótce trafi na półki sklepowe.

Far Cry 5 trafi do wiernych fanów serii już 27 marca i produkcja będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Ubisoft w ubiegłym tygodniu przedstawił kompletne wymagania sprzętowe dla PC.

Poradnik do Far Cry 5

Ubisoft zdecydował się osadzić wydarzenia z Far Cry 5 w Montanie, gdzie gracze spotkają się z groźną sektą. Josep Seed dowodzi wielką grupą wyznawców Bramy Edenu i jego armia wykona wszystkie zlecenia powierzone przez swojego „Ojca”.

Twórcy zdecydowali się pokazać kilka fragmentów rozgrywki oraz jednocześnie opowiedzieć o tytule – w najnowszej odsłonie zostanie zaimplementowany rozbudowany system wyzwań, dzięki których gracz będzie wykonywał zadania, a za realizację celów otrzyma ulepszenia dla bohatera oraz broni.

Jest to w zasadzie standardowe podejście Francuzów, którzy pozwolą graczowi rozwijać protagonistę, jednak nie możemy zapomnieć, że pierwszy raz w historii serii otrzymamy możliwość stworzenia głównego bohatera.

Patrząc na poniższy gameplay mam wrażenie, że nadciąga bardzo typowa odsłona serii Far Cry, która nie będzie specjalnie wyróżniać się na tle poprzednich części, ale pewnie właśnie takie było założenie deweloperów.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: far cry 5 gameplay Ubisoft