Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2018 13:36
Spider-Man dopiero w 2 połowie roku? Data premiery mogła zostać ujawniona przez Szwedów
1608V

Spider-Man dopiero w 2 połowie roku? Data premiery mogła zostać ujawniona przez Szwedów

Posiadacze PlayStation 4 mogą szykować się na wielki powrót Kratosa, jednak wciąż sporą zagadką pozostają daty premier Detroit: Become Human i Spider-Mana. Jeden ze sklepów mógł przez przypadek zdradzić szczegóły nadejścia Człowieka-Pająka.

W sprawie potencjalnej daty premiery Spider-Mana i Detroit: Become Human pisałem w ubiegłym tygodniu. Quantic Dream potwierdziło, że ich gra trafi na rynek wiosną, więc trudno wyobrazić sobie, by tytuł Insomniac Games zadebiutował w najbliższych tygodniach.

Detroit: Become Human nie zostanie opóźniony. Gra może zadebiutować w czerwcu, a co ze Spider-Manem?

Szwedzki CoolShop mógł zdradzić tajemnicę Sony. Zdaniem pracowników tego sklepu, Spider-Man nadejdzie na PlayStation 4 dokładnie 28 września. Jest to bardzo prawdopodobna data, bo chociaż Japończycy informowali, że chcą wrzucić w pierwszych miesiącach 2018 roku aż trzy wielkie tytuły, to w ostatnich dniach nie otrzymujemy jakichkolwiek informacji dotyczących Petera Parkera.

Jeśli ta wiadomość ma zostać potwierdzona, to konkrety powinniśmy otrzymać podczas targów w Los Angeles. E3 2018 to na pewno dobry moment na pokazanie większego fragmentu rozgrywki, a jednocześnie upiększenie go stosowną datą premiery. W przeciągu następnych miesięcy Sony ma zaoferować graczom jeszcze Days Gone, jednak produkcja Bend Studio powinna wskoczyć na rynek dopiero pod koniec roku.

Jest to oczywiście wyłącznie plotka, lecz musimy mieć świadomość, że Sony musi odpowiednio rozłożyć w czasie swoje największe premiery.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/spider-man-ps4-release-date-may-have-just-leaked

Tagi: data premiery Insomniac Games playstation 4 plotka Przeciek sony Spider-Man