Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.01.2018 12:45
Gra o Tron. Ostatni sezon zobaczymy już w kwietniu 2019 roku?
1522V

Gra o Tron. Ostatni sezon zobaczymy już w kwietniu 2019 roku?

Gra o Tron zbliża się ku swojemu końcowi, więc HBO stara się, aby ostatni sezon serialu był najbardziej epicki, jak to tylko możliwe. Jedna z aktorem uczestniczących w kręceniu ostatnich odcinków, zdradziła kiedy możemy zobaczyć ich premierę.

Niejaka Maisie Williams, wcielająca się w Grze o Tron w rolę pięknej damy znanej jako Arya Stark, odbywa obecnie sesję wywiadów promujących debiutującą w przyszłym miesiącu animację Jaskinowiec.

Mute od Netflix na zwiastunie. Platforma stawia na neo-noir, cyberpunk i Berlin 2052 roku!

Oczywiście jako, że aktorka znana jest głównie z występów w wielkiej sadze Gry o Tron, dziennikarze gazety Metro nie mogli sobie odmówić zadania jej przy okazji kilku pytań dotyczących właśnie tego serialu.

Z jej odpowiedzi wynika, że ósmy sezon Gry o Tron kręci się już od grudnia zeszłego roku i prace idą zgodnie z harmonogramem, dlatego też możemy spodziewać się jego premiery na antenie HBO już w okolicach kwietnia 2019 roku - choć wiadomo, ta informacja jest mocno nieprecyzyjna, nieoficjalna i ogólnie rzecz biorąc, potraktujcie to bardziej jako okienko, niż dokładny termin.

Poniżej zaś dorzucam wam serię pięknych szkiców koncepcyjnych do sezonu numer 7, autorstwa Karakter Studio.

Tagi: Gra o Tron