Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 20:00
Soulcalibur VI. Gameplay pokazuje ujawnione postacie – 30 minut ostrej rozgrywki
1602V

Soulcalibur VI. 30 minut ostrej rozgrywki i 20 postaci w grze?

Project Soul ujawniło kolejnych wojowników z Soulcalibur VI, a dzisiaj możemy spojrzeć na 30-minutowy fragment rozgrywki pokazujący bohaterów. Na filmie zobaczycie między innymi debiutanta Groha.

Wczoraj wydawca Soulcalibur VI opublikował zwiastun prezentujący czterech kolejnych wojowników. Do Mitsurugiego i Sophitiy dołączyli Groh, Nightmare, Xianghu i Kilik. Wkrótce poznamy następne postacie, które będą dostępne w grze od dnia premiery.

Soulcalibur VI - Jak przez lata zmienił się Mitsurugi

Redakcja Game Informera dorwała się do najnowszej wersji Soulcalibur VI, w której pojawia się sześć grywalnych bohaterów. W konsekwencji my możemy przyglądać się dynamicznej rozgrywce i podziwiać swoich ulubieńców.

Sporą ciekawostką na pewno jest Groh, który może znaleźć wielu sympatyków. Pewnie nie będzie moim faworytem, ale na pewno chętnie sprawdzę jego możliwości. Na filmie zobaczycie również znany twarze, które… Korzystają ze znanych ruchów.  

Gameplay pokazuje wybór bohaterów, na którym pojawi się 20 „okienek”. Mam nadzieję, że nie jest to ostateczna lista i autorzy zamierzają rozbudować zestaw postaci. Poprzednie odsłony przyzwyczaiły fanów do zdecydowanie większej listy fighterów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Project Soul Soulcalibur VI