Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 15:03
Sniper: Ghost Warrior 3 z trybem sieciowym. Twórcy ujawniają zawartość i poprawki
676V

Sniper: Ghost Warrior 3 z trybem sieciowym. Twórcy ujawniają zawartość i poprawki

CI Games w końcu opublikowało tryb sieciowy do Sniper: Ghost Warrior 3. Gracze mogą pobrać dodatkową zawartość na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Twórcy Jeszcze przed premierą Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiadali wyjątkowo rozbudowane zmagania sieciowe, które miały rywalizować o graczy z największymi przedstawicielami gatunku. W ostateczności gra trafiła na rynek bez multiplayera, jednak stosowne pliki właśnie trafiły na serwery.

CI Games w bardzo dobrej sytuacji finansowej. Studio zdradza plany - 3 gry do 2020 roku

Twórcy niezawodnego snajpera już pod koniec ubiegłego roku zapowiedzieli wprowadzenie do Sniper: Ghost Warrior 3 trybu sieciowego, a od dzisiaj zainteresowani mogą zapoznać się z następującą zawartością:

  • 3 tryby (Sharpshooter, Bounty Hunter, Team Deathmatch)
  • 4 mapy (Village, Monastery, Wind Tunnel, Frozen Lake)
  • 2 dodatkowe mapy (Containers, Canyon map z DLC)

W trakcie rozgrywki zawodnicy wykorzystają bronie z kampanii, a dodatkowo mogą wykorzystać 24 modele postaci. Twórcy przygotowali również specjalne gadżety, które wykorzystamy podczas zmagań.

Autorom udało się również wyeliminować kilka błędów, zajęli się małymi usprawnieniami, dodali atak z bliska do trybu sieciowego, czy też regulację mechaniki celowania do zmagań multiplayer.

Niestety, aktualnie deweloperzy nie opublikowali nawet małego zwiastuna prezentującego rywalizację, więc musimy zaczekać na graczy, którzy przygotują własne filmy i pokażą rozgrywkę sieciową z Sniper: Ghost Warrior 3.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ci games multiplayer Sniper: Ghost Warrior 3