Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.01.2018 12:48
Rainbow Six: Siege. Ubisoft szykuje patch dla PS4 Pro i Xbox One X
781V

Rainbow Six: Siege. Ubisoft szykuje patch dla PS4 Pro i Xbox One X

Ubisoft cały czas rozwija Rainbow Six: Siege, w związku z czym doszło do podniesienia ceny podstawowego pakietu gry. Wydawca ma dla nas dzisiaj kolejne informacje na temat rozwoju swojej strzelaniny.

Ubisoft wierzy w Rainbow Six: Siege i zamierza rozwijać ten tytuł przynajmniej do 2020 roku. Wiemy już, że w planach firmy na pewno znajduje się stworzenie specjalnych aktualizacji dla Xbox One X i PlayStation 4 Pro, ulepszających grafikę na tych konsolach. Na oficjalnym koncie Twitter Rainbow Six: Siege pojawił się wpis, w którym wydawca potwierdził, że zamierza stworzyć takie łatki. Nie znana jest jeszcze tylko data premiery.

Zawartość i ceny nowych edycji Rainbow Six: Siege

Ubisoft rozwinął także temat zapowiedzianych wczoraj nowych edycji Rainbow Six: Siege. Firma opublikowała grafikę, dzięki której możecie zapoznać się z tym, co znajduje się w danym wydaniu gry. Przykładowo tylko edycja Kompletna zawiera 16 dodatkowych Operatorów z roku 1 i 2. Z kolei zarówno w edycji Złotej i edycji Kompletnej znajdziemy Przepustkę dla 3 roku. We wszystkich edycjach zgarniemy 600 kredytów oraz wszystkie mapy i tryby zabawy.

Tagi: dlc rainbow six rainbow six: siege Ubisoft