Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2018 15:25
Soulcalibur VI. Zwiastun pokazuje 4 wojowników i zapowiada efektowne starcia
873V

Soulcalibur VI. Zwiastun pokazuje 4 wojowników i zapowiada efektowne starcia

Bandai Namco w kapitalny sposób przypomina o wyczekiwanym przez wielu Soulcalibur VI. Twórcy przygotowali materiał prezentujący bohaterów, którymi zawalczymy w najnowszej odsłonie. Na filmie pojawiają się znane twarze.

Soulcalibur VI poznaliśmy pod koniec ubiegłego roku, ale na produkcję nie będziemy czekać kolejnych 2-3 lat, ponieważ autorzy małymi krokami przygotowują się do premiery. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste w 2018 roku.

Soulcalibur VI - Jak przez lata zmienił się Mitsurugi

W dniu prezentacji Soulcalibur VI twórcy pozwolili spojrzeć na Mitsurugiego i Sophitię, ale teraz zestaw bohaterów został poszerzony o czterech kolejnych fighterów – Groha, Nightmare'a, Xianghua oraz Kilika.

Nie będę ukrywał, że w zasadzie podskoczyłem z radości widząc Nightmare’a oraz Kilika, bo ta dwójka należy do grupy moich ulubionych postaci z Soulcalibura i już teraz nie mogę się doczekać, gdy wskoczę w buty „Nighta”, jednak kim jest Groh? Jak widać Project Soul ma kilka niespodzianek w temacie bohaterów. Zestaw zamyka Xianghua, którą pewnie dobrze kojarzą fani tego uniwersum, ponieważ kobieta wystąpiła już w pierwszym Soulcaliburze.

To oczywiście nie koniec pozytywnych informacji – warto pamiętać, że w Soulcalibur V pojawiło się na starcie 25 fighterów, a w Soulcalibur IV wcieliliśmy się w 26 postaci.

Źródło: YouTube.com

Tagi: