Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.01.2018 08:23
Star Wars: Battlefront II. Lepsze serwery, nowa zawartość i zmiana systemu rozwoju postaci
1610V

Star Wars: Battlefront II. Lepsze serwery, nowa zawartość i zmiana systemu rozwoju postaci

Graczy oddających się rozgrywce w Star Wars: Battlefront II czeka w najbliższych tygodniach kilka zmian.

DICE już w nocy wprowadziło szereg poprawek, które mają usprawnić działanie serwerów. Osoby, które narzekały na problemy z matchmakingiem powinny zaobserwować poprawę w tym zakresie. Poprawiono też ogólną wydajność serwerów, co powinno przyspieszać wszelkie operacje wykonywane w ich ramach.

To nie wszystkie wieści od DICE oraz EA. Firmy zapowiedziały, że już w marcu wprowadzą do rozgrywki nowy model rozwoju bohaterów, który ma zapewniać "znaczące zmiany". Możliwe, że loot boxy zaliczą zatem powrót, ale w odmienionej formie, tak by gracze nie zarzucali Star Wars: Battlefront II, że to tytuł "pay to win".

Już w lutym w Star Wars: Battlefront II ma wylądować nowy tryb zabawy nazywany Jetpack Cargo. W tym szybkim module 8vs8 bawić będziemy się jednak tylko przez ograniczony czas.

DICE zapowiedziało też, że w kierunku Star Wars: Battlefront II zmierza nowy Sezon, czyli pokaźna seria świeżej zawartości dla graczy.

Najciekawsza jest oczywiście kwestia mikrotransakcji i loot boxów. EA chce zapewne przywrócić te systemy, ale zamierza zrobić to tym razem w formie, która nie będzie wywoływać gremialnego oburzenia graczy. Zobaczymy czy amerykańskiej firmie uda się ta sztuka już w marcu.

Źródło: https://www.dualshockers.com/revamped-progression-system-new-game-mode-coming-star-wars-battlefront-ii/

Tagi: DICE ea Star Wars star wars: battlefront ii