Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2018 17:30
Pacific Rim Uprising na efektownym zwiastunie. Walki olbrzymich robotów wyglądają świetnie
1094V

Pacific Rim Uprising na efektownym zwiastunie. Walki olbrzymich robotów wyglądają świetnie

Fani Pacific Rim z 2013 roku mogą zacierać rączki. Nad tegoroczną premierą pracuje nowa ekipa, ale najnowszy zwiastun zachęca do zainteresowania się Pacific Rim: Uprising. Szykuje się wybuchowa przygoda pełna wielkich robotów.

Za Pacific Rim Uprising odpowiada Steven S. DeKnight (m.in. "Daredevil", seria Spartakus, "Tajemnice Smallville"), który zasiadł na stołku reżysera oraz scenarzysty. Historię pomogli Amerykanowi stworzyć T.S. Nowlin (m.in. „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”, „Więzień labiryntu: Próby ognia”, „Więzień labiryntu”), Emily Carmichael („One Rat Short”), Kira Snyder (m.in. „Opowieść podręcznej”, „The 100”). Film trafi do polskich kin 23 marca.

Ready Player One na nowym zwiastunie. Steven Spielberg pokazuje przyszłość

W „Rebelii” poznamy losy  Jake’a Pena Pentecosta, którego sytuacja zmusza do wskoczenia w potężnego mecha. Ojciec protagonisty poświęcił swoje życie na walce z Kaiju i Jake nie ma większego wyboru i musi podążyć jego drogą.

W rolę głównego bohatera wcieli się John Boyega, którego możecie dobrze kojarzyć z "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", czy też "The Circle. Krąg".

Pewną ciekawostką jest fakt, że Guillermo del Toro (scenarzysta i reżyser pierwszego Pacific Rim) przygotował materiały do scenariusza z Pacific Rim Uprising. Pierwsza odsłona zarobiła 411 mln dolarów.

Tagi: film pacific rim uprising trailer zwiastun