Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2018 15:45
Atlus ma pracować nad dużym tytułem dla PlayStation 4. Firma szuka pracowników
534V

Atlus ma pracować nad dużym tytułem dla PlayStation 4. Firma szuka pracowników

Persona 5 osiągnęła wielki sukces na PlayStation 4, więc firma podobno rozpoczęła już tworzenie kolejnego projektu dla japońskiej konsoli. Studio kompletuje ekipę, która ma zająć się nowym tytułem.

Atlus kilkukrotnie potwierdził bardzo dobre rezultaty wygenerowane przez Persona 5 – najnowsza część jest najpopularniejszą odsłoną serii, która w dodatku trafiła w gusta graczy z całego świata.  

Catherine: Full Body na zwiastunie. Pierwszy pokaz gry na PlayStation 4

Japończycy mają pracować nad nowym tytułem przeznaczonym na PlayStation 4. Agencja Creator’s Partner Fellows zajmująca się pomocą w pozyskiwaniu pracowników opublikowała informacje dotyczące „pracy w wewnętrznym zespole, który ma ugruntowaną pozycję na rynku i słynie z unikalnych „Megami” i demon RPG”.

W szczegółach pojawiły się informacje dotyczące platformy:

„Jest to projekt na PlayStation 4, który znajduje się w fazie rozwoju. Podczas spotkania poinformujemy kandydata o stylu produkcji.”

Studio znajduje się w Setagaya, czyli jednym z 23 specjalnych okręgów Tokio, a jak wiadomo w tym miejscu swoją siedzibę ma również Atlus. Standardowo Creator’s Partner Fellows po nagłośnieniu sprawy, wycofało konkrety ze strony, jednak czujni fani uniwersum Persona przygotowali stosowne screeny.

Na ogłoszenie zaczekamy pewnie kilka miesięcy.

Źródło: https://personacentral.com/rumor-atlus-developing-high-end-action-game-ps4/

Tagi: Atlus PlayStation 4 Sony