Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 14:05
PlayStation z własnymi amiibo. Poznajcie TOTAKU Collection
1449V

PlayStation z własnymi amiibo. Poznajcie TOTAKU Collection

Amiibo od Nintendo osiągnęło fantastyczny sukces, więc nie powinno nikogo dziwić, że kolejne firmy zamierzają w podobny sposób zaprezentować swoich bohaterów. Sony podpisało umowę, dzięki której powstały specjalne figurki.

Na wstępie na pewno należy wyjaśnić – wiele serwisów porównuje TOTAKU Collection z amiibo, jednak gadżety prezentujące postacie z gier PlayStation nie posiadają kodów NFC, dzięki którym przeniesiemy ich do produkcji, czy też otrzymamy dodatkowe bonusy. Są to po prostu zwykłe figurki ze znanymi postaciami.

PlayStation pokazuje swoje stylowe sportowe buty

Mimo wszystko nie trudno odnieść wrażenia, że TOTAKU Collection może odnieść spory sukces, bo figurki stworzone przez firmę ThinkGeek wyglądają naprawdę nieźle. Sony nie zdecydowało się tworzyć projektów w jednym z wewnętrznych oddziałów, ale w tym wypadku zewnętrzne produkty wypadają naprawdę dobrze.

Na dobry początek ThinkGeek stworzyło Sackboya, FEISAR FX360, Crasha, Heihachiego, Huntera, oraz Parappę. Premiera pierwszej serii odbędzie się 28 marca, a zainteresowani muszą przygotować około 62 zł, jednak jest to ekskluzywny produkt dostępny aktualnie w sklepach GAME, więc Polacy muszą dodać do tej kwoty wysyłkę.

Mam nadzieję, że produkt zostanie doceniony przez graczy i osiągnie odpowiednie wyniki, a Sony wraz z ThinkGeek zdecydują się na kolejne serie przedstawiające następnych bohaterów kojarzonych z marką PlayStation.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2018-01-22-sony-characters-are-getting-their-own-amiibo-like-figure-range

Tagi: amiibo figurki playstation Totaku Collection