Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2018 18:30
We Happy Few nie zadebiutuje w terminie. Twórcy szlifują przygodę
461V

We Happy Few nie zadebiutuje w terminie. Twórcy szlifują przygodę

Nie mam dobrych wieści dla graczy wyczekujących na pełną wersję We Happy Few. Compulsion Games zdecydowało się opóźnić debiut, jednak autorzy zdradzili, że tak naprawdę zakończyli już przygotowanie całej historii.

26 lipca 2016 roku We Happy Few trafiło do programu Wczesnego Dostępu na Steam oraz Xbox Game Preview na Xbox Live. Od tego czasu gracze mogli zapoznać się z produkcją, która jednak wciąż oficjalnie nie zadebiutowała.

Jak ukończyć We Happy Few w 30 sekund? Zobaczcie nowy gameplay i premierowy zwiastun

W sierpniu ubiegłego roku Compulsion Games potwierdziło nawiązanie współpracy z Gearbox Software i to właśnie ta firma ma pomóc doprowadzić We Happy Few na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Tytuł ma wskoczyć również do pudełek, ale autorzy zdecydowali się opóźnić premierę.

Gra miała zadebiutować w kwietniu, jednak twórcy postawili na ciekawy ruch – opóźniono premierę We Happy Few, by móc znacząco dopracować wydarzenia. Studio stwierdziło, że pierwsze dwie godziny nie prezentują oczekiwanego poziomu, więc postanowiono je zmienić.

W tej sytuacji We Happy Few wskoczy do sklepów dopiero latem, ale gracze mogą liczyć na znacznie ciekawszy wstęp do opowieści. Deweloperzy nie ukrywają, że niektóre momenty trzeba było „przyspieszyć”, a dodatkowo przebudowano całą pierwszą mapę dla Arthura.

Należy pamiętać, że We Happy Few znacząco urosło od pierwotnej koncepcji – dzięki pracy z Gearbox Software, autorom udało się stworzyć pełnoprawną kampanię z trzema grywalnymi postaciami.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Compulsion Games data premiery We Happy Few