Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2018 15:08
God of War nie otrzyma Season Passa. Reżyser nie chce podać daty premiery
1220V

God of War nie otrzyma Season Passa. Reżyser nie chce podać daty premiery

Kratos szykuje się do wielkiego powrotu. Cory Barlog pochwalił się ponownym ukończeniem historii i zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań graczy. Santa Monica Studio stworzyło kompletną opowieść, która nie otrzyma Przepustki Sezonowej.

Cory Barlog coraz chętniej i śmielej wypowiada się o God of War. Zdaniem ostatnich przecieków data premiery ma zostać ujawniona już wkrótce, a gra może zadebiutować pod koniec marca lub dopiero pod koniec czerwca – druga data pojawiła się w sklepie GameSpot, który zbiera zamówienia przedpremierowe na specjalny zestaw produkcji.

Poradnik do God of War

Reżyser nowego God of War zaznaczył, że gra nie otrzyma Przepustki Sezonowej – jest to naprawdę dobra wiadomość, bo możemy mieć nadzieję, że Santa Monica Studio nie zdecydowało się czerpać garściami z ostatniej mody i stworzyć do gry niepotrzebne DLC.

Barlog zaznaczył, że ponownie ukończył historię, która wciąż wywołuje w nim sporo pozytywnych emocji:

„Wczoraj wieczorem około północy kolejny raz ukończyłem grę i to było wciąż niesamowite. Jestem jednak całkowicie stronniczy.”

Przedstawiciel Santa Monica Studio nie chciał wypowiedzieć się na temat daty premiery, ale zaznaczył, że ta informacja zostanie ujawniona w odpowiednim momencie:

„Nie dzisiaj, przepraszam, ale obiecuję, że w odpowiednim momencie podam datę premiery.”  

Źródło: Twitter.com

Tagi: god of war playstation 4 Santa Monica Studio sony