Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2018 20:01
Destiny 2 z Wojną Frakcji dla wszystkich. Bungie zaprasza do gry
763V

Destiny 2 z Wojną Frakcji dla wszystkich. Bungie zaprasza do gry

Bungie nadal rozwija Destiny 2. Twórcy mają ogromne plany związane ze swoją strzelanką, która otrzymała kolejną zawartość. Wszyscy gracze mogą brać udział we Wojnach Frakcji i wydarzenie zakończy się 23 stycznia.

Bungie pod koniec ubiegłego roku borykało się z licznymi problemami na serwerach Destiny 2. Twórcy musieli uspokoić rozgniewanych graczy, ale na szczęście deweloperzy wsłuchują się w opinie fanów i dostosowują rozgrywkę do ich oczekiwań.

Destiny 2 - recenzja gry

Najnowsza aktualizacja do Destiny 2 dodaje Wojny Frakcji, czyli wydarzenie, które jednocześnie odbywa się na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Firma wprowadziła „poprawkę”, dzięki której zmagania są dostępne dla wszystkich graczy – nie tylko posiadaczy pierwszego DLC zatytułowanego „Przekleństwo Ozyrysa”.

Pierwotnie Bungie wpadło na pomysł, by wszystkie sezonowe imprezy były dostępne dla graczy, którzy systematycznie wykupują rozszerzenia, ale na szczęście studio zdecydowało się zmienić plany. Teraz w Wojnie Frakcji mogą wciąż udział wszyscy zainteresowani, ale studio podkreśla – niektóre nagrody będą dostępne wyłącznie dla posiadaczy DLC.

W Wojnie Frakcji zawodnicy muszą wybrać jedną z trzech frakcji, a następnie gromadzą surowiec – na koniec wydarzenia (23 stycznia) zwycięży drużyna z największą liczbą materiału i przedstawiciele tej formacji otrzymają nagrody.

Tak o frakcjach wypowiedział się w swoim czasie starszy projektant Destiny 2, Tim Williams:

"Wszystkie frakcje w Wieży mobilizują się, by zbierać zasoby niezbędne do wykonania swoich celów. Rekrutują one Strażników, których zadaniem będzie zbieranie zapasów dla wybranej frakcji i niszczenie zasobów wroga. W zamian Strażnicy otrzymają zestaw nagród, które pomogą im walczyć z przeciwnikami. Każda z frakcji oferuje potężną broń na zachętę, aby przyciągnąć graczy do siebie. Zwycięży ta frakcja, której Strażnicy zbiorą najwięcej zasobów. Zwycięska frakcja udostępni broń wszystkim graczom, ale sprzymierzeni z nią Strażnicy otrzymają olbrzymią zniżkę za udzielone wsparcie."

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Bungie Destiny 2