Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2018 15:16
Carmageddon TDR 2000 za darmo! Krwawa produkcja w promocji
1449V

Carmageddon TDR 2000 za darmo! Krwawa produkcja w promocji

Kolejna perełka trafi dzisiaj do cyfrowych bibliotek wielu czytelników PPE. Gracze mogą za darmo pobrać Carmageddon TDR 2000, czyli krwawe wyścigi stworzone przez Torus Games. Promocja trwa przez najbliższe 48 godzin.

Carmageddon TDR 2000 to tytuł wydany wyłącznie na komputery osobiste. Pozycja zadebiutowała w 2000 roku i zgarnęła oceny na poziomie 48%. To na pewno nie jest najlepsza odsłona serii, ale zawsze można ją wrzucić na swoją kupkę wstydu.

PlayStation Plus w promocji. 15 miesięcy w cenie 12 miesięcy

Gra jest dostępna za darmo na GOG.com – wystarczy wskoczyć na stronę, zalogować się, a następnie kliknąć „Add to cart”. Po kilku sekundach tytuł będzie w Waszej bibliotece, a Wy otrzymacie możliwość pobrania produkcji.

Szczerze mówiąc nie wiem, czy warto poświęcić na ten tytuł swój czas, ale jak to mówią „darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda”? Na pewno możecie mieć pewność, że Wasza cyfrowa półka na GOG.com nie zostanie zawalona przez te krwawe wyścigi.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem Carmageddon TDR 2000, a ja jeszcze tylko wspomnę, że GOG.com zdecydował się na tę promocję z prostego powodu – Carmageddon: Max Damage został pozbawiony zabezpieczeń DRM i jednocześnie kupicie tytuł z 50% zniżką (30,49 zł).

Tagi: