Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.01.2018 10:14
Dead or Alive Xtreme. Luna to zupełnie nowa postać w uniwersum Team Ninja
1117V

Dead or Alive Xtreme. Luna to zupełnie nowa postać w uniwersum Team Ninja

Uniwersum Dead or Alive stale się rozwija (obecnie gracze czekają na ujawnienie Dead or Alive 6, do którego ponoć szykuje się już Team Ninja). Póki co możemy mówić o nowej postaci, wprowadzonej do pecetowego Dead or Alive Xtreme.

Do pecetowego Dead or Alive Xtreme, o którym pisaliśmy w szczegółach w tym miejscu, dotrze już dzisiaj nowa zawodniczka. 18-letnia dziewczyna o imieniu Luna przyłączy się do innych bohaterek znanych z uniwersum Dead or Alive 18 stycznia.

Dead or Alive Xtreme dostępne za darmo na PC

Wieści o nowej bohaterce ujawnił magazyn Weekly Famitsu, który zdradził tak istotny szczegół jak ulubiona potrawa Luny (to podobno pieczone pataty). Dziewczyna przybyła na wyspę, by zbadać jej tajemnice. Wg Famitsu podczas rozmyślań Luna przybiera... osobliwą pozycję, co możecie sprawdzić w naszej galerii.

Oprócz mierzącej 149 cm wzrostu Luny do Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation na PC mają dobić także nowe wydarzenia, które pozwolą dziewczynom na zakładanie szkolnych strojów kąpielowych i mundurków oraz nowe środowisko 3D (las tropikalny).

Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation jest dostępne na PC w formule free-to-play. Przystąpienie do zabawy nie jest jednak takie proste, jak się może wydawać. Produkcja wymaga założenia konta w japońskim serwisie, o czym pisaliśmy tutaj.

Tagi: dead or alive dead or alive xtreme pc Team Ninja