Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 19:15
Sony zachęca do rozgrywki z Monster Hunter World na PlayStation 4 za pomocą zabawnej reklamy
801V

Sony zachęca do rozgrywki w Monster Hunter World na PlayStation 4 za pomocą zabawnej reklamy

Sony przygotowało reklamę zachęcającą mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni do Monster Hunter World. Firma zatrudniła nawet znanego aktora, którego na pewno kojarzą fani japońskiego kina.

Japoński oddział PlayStation nie zawodzi w przypadku reklam. Firma systematycznie przygotowuje świetne materiały, które w zabawny i czasami nawet niedorzeczny sposób zachęcają do nowych produkcji zmierzających na PlayStation 4.

Recenzja Monster Hunter World

Najnowszy spot można podsumować jednym słowem: „JAPONIA”. Takayuki Yamada pojawia się na materiale – mężczyzna postanowił pokazać, jak bardzo realistyczny jest Monster Hunter World. Efekt? Trochę zabawny, odrobinę przerażający i po prostu „japoński”.

Aktor wciela się w między innymi Nergigante’a, czy też Kulu-Ya-Ku i pewnie graczy z Europy takie wygibasy nie będą specjalnie interesować, lecz jestem pewien, że PlayStation Japan trafi w serca swoich najbliższych odbiorców.

Monster Hunter World jest niezwykle ważną premierą dla Capcomu oraz Sony, ponieważ gra ma odnieść olbrzymi sukces w Japonii – zdaniem specjalistów tytuł ma potencjał, by zdecydowanie przebić rezultat wygenerowany przez Final Fantasy XV.

Tagi: Capcom Monster Hunter World PlayStation 4