Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 18:08
Monster Hunter World to nowy rozdział w serii. Famitsu ocenia i potwierdza długość rozgrywki
1077V

Monster Hunter World to nowy rozdział w serii. Famitsu ocenia i potwierdza długość rozgrywki

Szykujcie sporo wolnego czasu. Capcom nie żartował zapowiadając długą i intensywną opowieść w Monster Hunter World. Produkcja została już oceniona przez japońskie Famitsu, którego dziennikarze potwierdzili pozytywne informacje.

Wielka premiera Monster Hunter World odbędzie się 26 stycznia, więc już w przyszłym tygodniu zostaną opublikowane europejskie recenzje produkcji. Gracze mogą szykować się na długą i intensywną przygodę.

Recenzja Monster Hunter World

Japońskie Famitsu zdążyło już ocenić Monster Hunter World. Gra została doceniona, ponieważ czwórka dziennikarzy zdecydowała się wystawić produkcji następujące oceny: 10, 10, 10 i 9! 39/40 to świetna nota, która pozwala ze spokojem wyczekiwać na recenzje z Europy.

Redaktorzy zdecydowali się zdradzić kilka ciekawych informacji o grze – ukończenie historii z Monster Hunter World zajmie od 50 do 60 godzin, jednak jest to dopiero początek. Twórcy zadbali o mnóstwo zawartości dla hardcorowców, którzy będą chcieli wymęczyć tytuł.

Zdaniem Japończyków, Monster Hunter World oferuje „mocną i solidną” opowieść, która zachęca do wybijania kolejnych potworów. Przygotowane zmiany sprawiają, że tytuł możemy określić jako „kolejny krok” w całym uniwersum.

Informacja dotycząca długości rozgrywki na pewno ucieszy wielu fanów japońszczyzny – co ciekawe, Capcom już wcześniej informował o takim czasie ukończenia historii, ale często deweloperzy zawyżają wyniki.

Źródło: https://gamingbolt.com/monster-hunter-world-story-requires-50-to-60-hours-to-finish-famitsu-review

Tagi: Capcom famitsu Monster Hunter World noty oceny