Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.01.2018 10:09
Street Fighter V. Wyraźnie szybsze loadingi w Arcade Edition. Zwiastun premierowy
536V

Street Fighter V. Wyraźnie szybsze loadingi w Arcade Edition. Zwiastun premierowy

Zgodnie z zapowiedziami Capcom wydał już Street Fighter V: Arcade Edition. Okazuje się, że oprócz licznych dodatkowych trybów i atrakcji gracze mogą się cieszyć z szybszego ładowania walk.

Redakcja VG247 postanowiła sprawdzić, czy walki w Street Fighter V: Arcade Edition faktycznie ładują się szybciej, niż w pierwotnej wersji gry. Okazuje się, że zarówno w przypadku wersji na PS4 Pro jak i PC można teraz szybciej przechodzić do właściwego dania, czyli do starć.

Sakura dostępna za darmo przez kilka dni w Street Fighter V

Jeśli chodzi o edycję na PS4 Pro, to walki ładują się już po 15-16 sekundach, a nie po 18 sekundach, jak dawniej. Na PC sytuacja wygląda jeszcze lepiej. By załadowała się walka trzeba poczekać niecałe 12 sekund, a nie 15 sekund, jak w pierwotnej wersji bijatyki.

 

Przypominam, że osoby, które pobiorą sam patch Arcade Edition (dostępny za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji Street Fighter V) otrzymują bez dodatkowych opat Sakurę. Zawodniczką można się jednak cieszyć tylko przez kilka dni. Dziewczyna będzie dostępna gratisowo do 23 stycznia 2018 r.

Poniżej najnowszy, premierowy zwiastun Street Fighter V: Arcade Edition.


Tagi: bijatyka cacpcom street fighter Street Fighter V Street Fighter V: Arcade Edition