Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 20:33
Masters of Anima na pierwszej rozgrywce. Rozbudowany mix gatunków od twórców Space Run Galaxy
413V

Masters of Anima na pierwszej rozgrywce. Rozbudowany mix gatunków od twórców Space Run Galaxy

Passtech Games zdecydowało się w końcu zaprezentować szerokiej publiczności Masters of Anima. Produkcja pozwoli wcielić się zainteresowanym w ucznia Animy, który zamierza rozwinąć swoje umiejętności i zostać prawdziwym mistrzem.

Masters of Anima to gra przygodowa z elementami strategii oraz RPG-akcji, za którą odpowiada Passtech Games, czyli twórcy Space Run Galaxy. Wydawcą produkcji zostało Focus Home Interactive, które zdecydowało się wprowadzić tytuł na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste.

Scribblenauts Showdown oficjalnie! Mamy zwiastun i datę premiery

W Masters of Anima gracze wcielą się w młodego chłopaka, który pragnie zostać mistrzem Animy. Otto posiada niezwykłe, magiczne moce, jednak znajduje się dopiero na początku swojej „kariery” potężnego maga.

Mimo wszystko protagonista jest pewny, że może osiągnąć naprawdę wiele, ponieważ tylko dzięki tytułowi „mistrza” poślubi swoją wybrankę – Anę. Sytuacja dodatkowo się komplikuje, ponieważ dziewczyna zostaje porwana przez gobliny, więc heros wyrusza na ratunek.

Gra pozwoli śmiałkom kierować potężnymi armiami, przemierzać wielkie krainy, wcielać się w bestie, czy też atakować przeciwników za pomocą magii. Studio przygotowuje również ciekawe zagadki wykorzystujące otoczenie, a podczas opowieści wielokrotnie zmierzymy się z potężnymi bossami.

Premiera Masters of Anima odbędzie się na wiosnę.

Tagi: Focus Home Interactive masters of anima Passtech Games trailer zwiastun