Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 20:03
Shadow of the Colossus Remake otrzyma tryb zdjęć. Twórcy pokazują pierwsze prace
1197V

Shadow of the Colossus Remake otrzyma tryb zdjęć. Twórcy pokazują pierwsze prace

Bluepoint Games przyzwyczaiło graczy do fantastycznego odgrzewania mięsa i Shadow of the Colossus będzie kolejnym, dobrze odrestaurowanym kotletem. Twórcy zdecydowali się dodać do gry tryb zdjęć, który pozwoli graczom uwiecznić wiele epickich pojedynków.

Sony w ostatnich dniach w superlatywach wypowiada się o Bluepoint Games. Deweloperzy przygotowują dla Japończyków kolejny remake, który na każdym materiale wygląda świetnie, więc nic dziwnego, że firma chwali „podwykonawców”.

Bluepoint Games to „mistrzowie remasterowania”. Sony przedstawia studio

Twórcy postanowili zadbać o fanów fotografii i przygotowali rozbudowany tryb zdjęć, który pozwoli graczom uwiecznić sceny z Shadow of the Colossus Remake. Gracze podczas zabawy otrzymają możliwość nie tylko wykonania zdjęcia, ale z miejsca zajmiemy się edycją.

Studio zdecydowało się zadbać o ten element, ponieważ nowa wersja Shadow of the Colossus została odrestaurowana od podstaw – autorzy zajęli się upiększeniem wielu elementów, więc gracze mają ze sporą przyjemnością tworzyć materiały.

 Mark Skelton – dyrektor artystyczny – zapewnia, że Photo Mode zapewni „moc oraz elastyczność”, ponieważ zespół przygotował różne filtry, ustawienia, suwaczki, czy też nawet zainteresowani stworzą zdjęcia z kilku perspektyw.

Na dobry początek możecie spojrzeć w galerii na mały pokaz trybu zdjęć w Shadow of the Colossus Remake… Choć odnoszę wrażenie, że fani wycisną z tej pozycji znacznie więcej.

Shadow of the Collosus Remake Photo Mode

Źródło: https://www.dualshockers.com/shadow-of-the-colossus-ps4-photo-mode

Tagi: