Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 17:33
Dynasty Warriors 9 na dogłębnym zwiastunie. Omega Force ujawnia wszystkie elementy gry
393V

Dynasty Warriors 9 na dogłębnym zwiastunie. Omega Force ujawnia wszystkie elementy gry

W przyszłym miesiącu odbędzie się światowa premiera Dynasty Warriors 9, więc twórcy zdecydowali się przygotować jeden, długi przepełniony treścią materiał. Film powinien zainteresować graczy, którzy wciąż nie zdecydowali, czy warto wydawać gotówkę na tę produkcję.

Japończycy chcą jak najlepiej zaprezentować Dynasty Warriors 9, więc firma nie zdecydowała się na publikowanie dziesięciu materiałów w kolejne dziesięć dni, a po prostu przygotowano wielki film odpowiadający na wszystkie pytania.

Kolejni wojownicy w Dynasty Warriors 9 

Dynasty Warriors 9 zadebiutuje na rynku 13 lutego 2018 roku i tytuł zaoferuje wielką swobodę. Pierwszy raz w historii serii gracze trafią do otwartego świata, po którym będziemy biegać, szukać misji i brać udział w różnych aktywnościach.

Omega Force nie zmarnowało czasu i zdecydowało się przebudować wszystkich bohaterów. Wojownicy otrzymają teraz indywidualne zakończenia i na poniższym materiale spojrzycie na kilku fighterów, którzy prezentują swoje charakterystyczne ciosy.

W grze otrzymamy możliwość wykonywania nowych, efektowniejszych combosów, którymi będziemy miażdżyć kolejne hordy oponentów. Gameplay oczywiście nie zmienia się w szczególny sposób, ale autorzy mają nadzieję, że tytuł zaciekawi nowych graczy – Koei Tecmo wcześniej informowało, że Dynasty Warriors 9 ma zachęcić nowe grono odbiorców do zainteresowanie się całym uniwersum.

Tagi: