Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.01.2018 10:15
Bloodborne. Niewykorzystane potwory ożywione w grze. Niesamowita robota fana
1342V

Bloodborne. Niewykorzystane potwory ożywione w grze. Niesamowita robota fana

Pamiętacie efekty pracy Sanadsk, który odnalazł masę niewykorzystanych przeciwników w plikach Bloodborne? Jednemu fanowi udało się zaimplementować odnalezione stwory do środowiska gry.

Lance McDonald wykonał niesamowicie dobrą robotę. Modyfikując pliki w Bloodborne gość doprowadził do pojawienia się wybranych modeli wrogów, które nie zostały wykorzystane w pełnej wersji gry (ani w DLC).

Fan znalazł niewykorzystanych wrogów z Bloodborne

W pierwszej kolejności możemy przyjrzeć się Slug Princess (jak widać potwór miał przygotowaną animację ataku i umierania). Kolejna istota to "przygarbione wiedźmy". Tutaj również możemy przyjrzeć się animacjom ataków, które - jak się okazuje - nie działają do końca poprawnie. Kolejny przeciwnik z "wodogłowiem" wywołuje raczej uśmiech niż przerażenie. Znacznie lepiej jest dalej. King of Skeleton to bardzo dopracowany przeciwnik, który może zranić i zabić bohatera. Aż dziw bierze, że FromSoftware nie wykorzystało w Bloodborne tego zakapiora.

Lance McDonald najlepsze zostawił na koniec. To prawie na pewno niewykorzystany boss, czyli "Lesser Demon". Jak widać skrzydlaty demon (który urwał się jakby z Diablo) został wyposażony w zaawansowany system animacji.

Tagi: Bloodborne boss ciekawostki ps4