Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 29.01.2018 21:59
PPE Awards 2017 - dziękujemy za głosowanie
1642V

PPE Awards 2017 - dziękujemy za głosowanie

Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że zakończyło się głosowanie w ramach PPE Awards 2017. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w środę o 22:00 na Shoutboksa, gdzie ogłosimy TOP 3 dla poszczególnych kategorii. 

Aktualizacja: Wzorem poprzedniego roku wyniki TOP 3 dla poszczególnych kategorii ogłosimy na Shoutboksie. Na "galę" zapraszamy w najbliższą środę o 22.00 na shouta. Informacje o całościowych wynikach wraz z podziałem nagród opublikujemy w formie osobnego newsa do połowy lutego. 

PPE Awards to zabawa mającą na celu wyłonienie najciekawszych materiałów i wybór najlepszych czytelników w 15 różnych kategoriach. Głosujemy m.in. na najlepszy blog, recenzję, cykl blogowy, na najlepszego blogera, recenzenta, komentatora, wydarzenie i tak dalej. 

PPE Awards 2017 - weź udział w ankiecie

Głosowanie potrwa do 25 stycznia (czwartek) do godz. 12.00. W zabawie udział mogą wziąć wszyscy zarejestrowani czytelnicy portalu - jeden czytelnik może zagłosować tylko raz. Lista osób/materiałów, na które możecie głosować, powstała w oparciu o Wasze nominacje, które zgłaszaliście od początku stycznia. 

Z naszej strony serdeczne podziękowania dla Was za czynny udział we współtworzeniu PPE. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie portal bez Waszych blogów, recenzji, komentarzy, wpisów do Encyklopedii czy gramotów. Wielkie dzięki!

Nie przedłużając, zapraszamy do głosowania. Wyniki plebiscytu opublikujemy w pierwszej połowie lutego (o szczegółach poinformujemy w osobnym newsie). 

Tagi: ppe awards