Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 14:00
WOŚP z branżą gier. Wielki stream, rękawice Popka, czołgi NBA i inne
1313V

Xbox One X z autografami na WOŚP. Trwa licytacja produktów z branży gier

26 Finał Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższy weekend i ponownie branża gier postanowiła wesprzeć aukcję. Gracze mogą zgarnąć kilka ciekawych przedmiotów, a jednocześnie pomóc potrzebującym.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera gotówkę dla noworodków. Fundacja zamierza zaoferować wsparcie dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – już siedmiokrotnie WOŚP zdecydował się wspierać ten cel i w tym czasie kupiono 3844 urządzenia za łączną kwotę prawie 122 mln zł.

Na aukcjach WOŚP-u jak zawsze można znaleźć najróżniejsze produkty, jednak w tym miejscu zdecydowaliśmy się przedstawić kilka propozycji związanych z grami wideo.

#PlayDlaWOŚP

Play ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Operator komórkowy zdecydował się na 24-godzinny stream przepełniony atrakcjami, na którym zobaczymy członków #teamPlay: Piotr 'izak' Skowyrski, Nervarien, Naruciak, Gimper, Karolek, Kaiko, Blowek czy Mandzio oraz gwiazdy, takie jak Martyna Wojciechowska, Joanna Jędrzejczyk, Sarsa oraz Margaret. Uczestnicy będą grać w najpopularniejsze gry na konsolach Xbox One, a za każdego widza oglądającego stream, Play przekaże gotówkę na Fundację. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30.

Play pozwala również wygrać Xboksa One X - szczegóły w tym miejscu. 

Zostań bohaterem gry + wyprawa do Czarnobyla!

The Farm 51 oferuje niezwykłą wyprawę. Szczęśliwy zwycięzca odwiedzi legendarny Czarnobyl, a nawet zostanie przeniesiony do nowej produkcji Gliwiczan. Twórcy za pomocą sesji fotogrametrii przygotują nawet figurkę 3D zwycięzcy licytacji i zaoferują mu profesjonalną sesję zdjęciową – zainteresowany wcieli się w stalkera z czarnobylskiej Strefy Wykluczenia.

Rękawice Popka z walki z Burneiką - Tekken 7

Cenega – wydawca Tekken 7 w Polsce – z Muve zdecydowali się zaoferować rękawice z pamiętnej walki z Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką, egzemplarz gry Tekken 7 oraz oficjalną koszulkę gry Tekken 7. Wszystkie przedmioty są podpisane przez króla Albanii.

NBA 2K18 z autografem Marcina Gortata

Kolejne propozycja Cenegi z Muve – miłośnicy NBA powinni szykować gotówkę na podpisaną kopię NBA 2K18. Autograf Marcina Gortata powinien zainteresować wielu graczy-fanów NBA.

Wyjątkowy zestaw gier, gadżetów i klocków LEGO

Cenega i Muve systematycznie wprowadzają na rynek mnóstwo produkcji z uniwersum LEGO, więc firmy zdecydowały się zaoferować spory pakiet:

 • Gra LEGO Ninjago The Movie – Gra Wideo na PC
 • Gra LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy na PC
 • Zestaw klocków LEGO Ninjago The Movie
 • Słuchawki dla dzieci Trust URBAN
 • Figurka LEGO Loyda z serii LEGO Ninjago The Movie
 • Activity Set z gry LEGO Ninjago The Movie – Gra Wideo
 • Figurka LEGO Giant-Man z serii LEGO Marvel Super Heroes
 • Mini zestaw z serii LEGO City
 • Księga Spinjitzu
 • 3 zestawy naklejek z gry LEGO Ninjago The Movie – Gra Wideo
 • Koszulka z gry LEGO Ninjago The Movie – Gra Wideo (rozmiar M)
 • Smycz z gry LEGO Marvel Super Heroes 2
 • Nakładki na ołówek z bohaterami gry LEGO Marvel Super Heroes 2
 • Kieszeń na karty przyklejana do telefonu z gry LEGO Ninjago The Movie – Gra Wideo

Kolekcjonerskie czołgi i okręty oraz wyjątkowe przedmioty ze świata World of Tanks i World of Warships

Specjalne zestawy przygotował również Wargaming, który oferuje rzadko pojawiające się w sprzedaży, kolekcjonerskie czołgi do World of Tanks oraz okręty do World of Warships. Studio zadbało o wsparcie firm Cobi i Merlin Publishing, które przekazały licencjonowane zestawy klocków, puzzle i komiksy bazujących na obu grach.

naEKRANIE.pl gra z WOŚP

Na aukcjach serwisu Na Ekranie znajdziecie unikalne wydanie dodatku do gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, plecak z gry Sniper 3 i kilka innych, nie tylko growych.

[Aktualizacja #1]

XBOX ONE X konsola z autografami PLAYdlaWOSP.pl

Microsoft zdecydował się zaoferować na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy konsolę Xbox One X, która została podpisana przez gwiazdy Play.

 

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Tagi: