Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.01.2018 08:21
Forza Horizon 3 wypięknieje. Patch dla Xbox One X zapewnia natywną rozdzielczość 4K
3114V

Forza Horizon 3 wypięknieje. Patch dla Xbox One X zapewnia natywną rozdzielczość 4K

Forza Horizon 3 może i nie ma najbardziej realistycznego modelu jazdy, ale pod względem frajdy czerpanej z gameplayu gra jest w zasadzie bezkonkurencyjna w gatunku wyścigów. Niedługo tytuł będzie dawał jeszcze więcej przyjemności za sprawą lepszej grafiki na Xbox One X.

Posiadacze Xbox One X i fani Forza Horizon 3 cały czas czekali na wieści od Microsoftu na temat wsparcia rzeczonej gry samochodowej stosownym patchem dla najmocniejszej konsoli na rynku. W końcu Aaron Greenberg przerwał ciszę i zapowiedział na swoim Twitterze, że Forza Horizon 3 wypięknieje już 15 stycznia, dzięki nadciągającemu pełnemu wsparciu dla Xbox One X.

Playground Games może pracować nad nowym RPG-iem akcji

Wg komunikatu Greenberga Forza Horizon 3 ma śmigać na Xbox One X po zainstalowaniu patcha w natywnej rozdzielczości 4K i z ogólnie ulepszoną grafiką.

To już wiemy, czym zajmowali się pracownicy Playground Games, w którym zatrudniane jest ok. 200 pracowników. Patch dla Xbox One X związany z Forza Horizon 3 to jednak nie wszystkie nowości, któe szykuje dla nas rzeczone studio. Od kilku miesięcy dobiegają do nas pogłoski, że Playground Games pracuje nad nowym RPG-iem akcji. Niektórzy spekulują nawet, że chodzi tu o kontynuację marki Fable. Czekamy na pierwsze ogłoszenia na ten temat.

Tagi: 4k forza horizon forza horizon 3 PlayGround Games xbox one x

Nie przegap