Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 19:38
Darkest Dungeon w styczniu na Nintendo Switch. Znamy cenę jednej z najtrudniejszych gier ostatnich lat
1068V

Darkest Dungeon w styczniu na Nintendo Switch. Znamy cenę jednej z najtrudniejszych gier ostatnich lat

Jedna z najtrudniejszych gier ostatnich lat zmierza na konsolę Nintendo. Red Hook Studios potwierdziło datę wydania Darkest Dungeon na Nintendo Switch, a jednocześnie poznaliśmy cenę. Gracze muszą przygotować gotówkę na produkcję oraz dodatki.

Darkest Dungeon zadebiutowało pierwotnie w 2016 roku. Tytuł zebrał oceny na poziomie 83-84%, ale jednocześnie dla wielu dziennikarzy była to jedna z najtrudniejszych produkcji ostatnich lat. Studio zdecydowało się nawet zmniejszyć poziom trudności za pomocą specjalnego trybu.

Nintendo Direct nadciąga. GameStop opublikował wiadomość przed czasem

Już we wrześniu ubiegłego roku informowałem czytelników o wrzuceniu Darkest Dungeon na Nintendo Switch, ale dzisiaj mamy ostateczne konkrety. Tytuł trafi na konsolę Nintendo 18 stycznie i zainteresowani muszą przygotować około 83 zł – jeśli cena nie zostanie zmieniona dla Europejczyków.

Produkcja trafi wyłącznie do eShopu, jednak autorzy nie zdecydowali się stworzyć pakietu i dołączyć wcześniej wydane dodatki – na The Crimson Court  musimy przygotować około 35 zł, a na The Shieldbreaker około 14 zł.

Studio potwierdziło wrzucenie trzeciego DLC zatytułowanego The Color of Madness na platformę Big N w późniejszym terminie – rozszerzenie zostało ujawnione pod koniec ubiegłego roku i oferuje nowe zadania oraz kolejnych wrogów.

Darkest Dungeon zostało dostosowane do Nintendo Switcha i wykorzysta ekran dotykowy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: cena Darkest Dungeon data premiery Nintendo nintendo switch red hook studios