Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 17:31
Dreams od twórców LittleBigPlanet bez trybu sieciowego
684V

Dreams od twórców LittleBigPlanet bez trybu sieciowego

Nie mam najlepszej informacji dla sympatyków twórczości Media Molecule. Deweloperzy zdecydowali się na bardzo niepokojący ruch i w dniu premiery Dreams zostanie pozbawione jakiegokolwiek trybu sieciowego.

Dreams to w zasadzie nadal spora tajemnica. Twórcy serii LittleBigPlanet zdecydowali się na nową markę, w której otrzymamy możliwość tworzenia światów, historii, czy też nawet opowieści. W ubiegłym roku niezbyt często słyszeliśmy o projekcie, ale tytuł wciąż powstaje i ma zadebiutować w 2018 roku.

PlayStation 4 otrzyma w 2018 roku grube hity. Sony zwiastuje produkcje materiałem wideo

Gra jeszcze kilkanaście miesięcy temu była promowana sloganem „graj, twórz i dziel się”, jednak wiele na to wskazuje, że autorzy zdecydowali się zmienić plany. W Dreams nadal będziemy kreować świat, ale jednak nie otrzymamy możliwości biegania po lokacjach ze znajomymi przez Sieć.

Siobhan Reddy – współzałożyciel Media Molecule – rozmawiał z dziennikarzem Gamespotu i na pytanie „czy w grze można stworzyć rozgrywkę podobną do PlayerUnknown’s Battlegrounds?”, odpowiedział następującymi słowami:

„Obecnie liczba graczy w Dreams jest oparta na liczbie kontrolerów. Nie ma właściwie żadnego sposobu… Zmagania multiplayer zostaną udostępnione po premierze. Tak naprawdę wciąż nie przekroczyliśmy tego mostu.”

Jest to naprawdę zaskakująca decyzja, ponieważ mogliśmy się spodziewać, że rozgrywka sieciowa będzie podstawą Dreams. Wiele na to wskazuje, że gracze otrzymają możliwość tworzenia plansz, a następnie dzielenia się lokacjami za pomocą Sieci, ale… Nie zaprosimy do zabawy znajomych z innego miasta.

Źródło: https://wccftech.com/dreams-no-online-multiplayer-launch/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tagi: Dreams Media Molecule PlayStation 4 Sony