Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2018 18:04
Ubisoft może szykować się do ujawnienia nowej produkcji. Tajemnicza grafika rozbudza wyobraźnię
2478V

Ubisoft może szykować się do ujawnienia nowej produkcji. Tajemnicza grafika rozbudza wyobraźnię

Francuska korporacja pracuje teraz nad przynajmniej kilkoma tajnymi projektami, a jedną z produkcji możemy poznać już wkrótce. Dość niespodziewanie artysta pracujący dla Francuzów wrzucił do Sieci interesującą grafikę.

Możemy mieć pewność, że wewnętrzne studia francuskiej korporacji pracują nad przynajmniej 4-5 tajemnymi projektami, które zostaną zaprezentowane na kolejnych imprezach. Jest to standardowa praktyka w przypadku tej korporacji, która potrafi w przeciągu 12 miesięcy wrzucić na rynek przynajmniej kilka gier AAA.

Rainbow Six: Siege. Ubisoft po paru miesiącach załatało poważny błąd Jägera

Francuzi mogą jednak szykować się do odsłonięcia jednej z produkcji. Juhani Jokinen jest głównym twórcą grafik koncepcyjnych dla Ubisoftu i artysta opublikował poniższą grafikę w swoim portfolio na ArtStation.com.

Przypadek? Jak dobrze wiecie, w tej branży nic nie dzieje się przez przypadek. Gracze po chwili połączyli pracę z The Division 2 – jak wiadomo tytuł powstaje – jednak sam Jokinen widząc ogromne zainteresowanie rysunkiem, zdecydował się odciąć od Ubisoftu informując, że jest to jego własny projekt niezwiązany z korporacją.

Niektórzy gracze jednak oczekują, że grafik wykonał „pierwszy ruch”, który ma pobudzić zainteresowanie społeczności. W sumie nie trudno odmówić tej pracy pewnego uroku…

The Division zadebiutowało na rynku w marcu 2016 roku i gra wciąż cieszy się dobrą popularnością. Francuzi rozwijają tytuł, wrzucają nową zawartość, a jednocześnie kreują kolejną część. To może teraz plaga zawędruje do Tokio?

Ubisoft 2018 ip

Źródło: https://www.everyeye.it/notizie/ubisoft-lavoro-nuovo-misterioso-progetto-trapela-immagine-concept-316843.html

Tagi: ip juhani jokinen Ubisoft