Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2018 17:32
PlayerUnknown's Battlegrounds ponownie ulepszony na Xbox One. Twórcy udostępnili tryb i zajmują się płynnością
1013V

PlayerUnknown's Battlegrounds ulepszony na Xbox One. Twórcy udostępnili tryb i zajmują się płynnością

Bluehole Studios zapowiadało czwartą aktualizację PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One na początku roku i pliki właśnie trafiły na serwer. Autorzy nie tracą czasu i ponownie ulepszają produkcję.

Pod koniec roku przedstawiciele Bluehole Studios opublikowali trzeci patch dla PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One i od tego czasu gra działa już znacznie lepiej względem premiery. Mimo wszystko autorzy nie tracą czasu i wciąż pracują nad znaczącym poprawieniem tytułu.

PlayerUnknown's Battlegrounds. Gameplay w wersji mobilnej i porównanie z Xbox One X

PlayerUnknown's Battlegrounds znajduje się w programie Xbox Game Preview i autorzy podkreślają, że chociaż dzisiaj pobierzecie trzecią aktualizację, to tytuł nadal nie prezentuje najwyższej jakości. Twórcy czerpią garściami z informacji zwrotnych od graczy, udało im się usunąć wiele błędów, poprawić stabilność, czy też płynność rozgrywki, ale zespół ma nadal sporo pracy.

Twórcy w końcu zdecydowali się dodać zmagania FPP, w których gracze nie otrzymają możliwości zmiany kamery – aktualnie taka zabawa będzie dostępna wyłącznie podczas starć solo, jednak w przyszłości propozycja zostanie rozszerzona o Duel oraz Squad.

Studio znalazło również czas na poprawienie celowania, zwiększenie obrażeń zadawanych pojazdom, poprawiono problem z oświetleniem i cieniowaniem wewnątrz budynków, dodano możliwość wyłączenia/włączenia muzyki, usunięto niektóre bugi, czy też oczywiście zajęto się optymalizacją.

Źródło: https://forums.playbattlegrounds.com/topic/158530-xbox-game-preview-patch-notes-4/

Tagi: Bluehole Studios patch pc PlayerUnknown's Battlegrounds xbox one